Меню KDT

logo.png?_=1494395527

Нұр-Султан қаласы
№3 мектеп-гимназиясы


Тел. +7(7172)501695, +7(7172)501696

Статикалық бет

Аcтана қаласы Әкімдігінің дарындылықты дамыту және психологиялық сүйемелдеу орталығының олимпиадалар және байқаулар тізімі
2018-2019 оқу жылы

Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде өткізілетін олимпиадалар

Өткізу мерзімі

1         

«Ғажайып күз» суреттер байқауы 

Қазан

2         

«Интеллектум» олимпиадасы

Наурыз

3         

«Ертегілер білгірі» қалалық «интеллектуалдық» олимпиада

Сәуір

4         

«Жұлдызды жол» қалалық «интеллектуалдық» олимпиада

Мамыр

Білім беру мекемелерінің бастауыш сынып оқушылары үшін олимпиадалар

 

5         

2-3 сынып оқушылары үшін «Сөз құдыреті!» қалалық мәнерлеп оқу байқауы

Қазан

6         

3-4 сынып оқушылары арасында қалалық математикалық жарыстары

Қазан

7         

Д.Садвақасов кубогына Халықаралық шахмат турнирына қатысу

28 қазан –          5 қараша

8         

2-3 сынып оқушылары арасында «Математика және логика» олимпиадасы

Қараша

9         

1-7-сынып оқушыларының зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобаларының «Зерде» қалалық байқауы

Желтоқсан

10     

1-7-сынып оқушыларының зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобаларының «Зерде» ХІІІ Республикалық байқауына қатысу

Қаңтар

11     

1-4 сынып оқушылары арасында «Зерделі тұлға» логикалық математикадан қысқы маусымының олимпиадасы

Ақпан

12     

1-4 сынып оқушылары үшін «Интеллектум» олимпиадасы

Наурыз

13     

45 сынып оқушылары үшін «Жас эрудит» олимпиадасы

Наурыз

14     

4 сынып оқушылары арасында қалалық олимпиадалар

Сәуір

15     

Бастауыш сынып оқушылары арасында «Бастау» қалалық математикалық турнирі

Сәуір

16     

«Қазақстан жаңа әлемде» қалалық суреттер байқауы

Сәуір

17     

Мемлекеттік тілінде оқытылатын мамандандыралған мектептердің 4-5 сынып оқушалары үшін «Зерде» ауызша математикадан қалалық олимпиада

Сәуір

18     

Қазақ тілінде оқытылатын 4-ші сынып оқушылары үшін тіл білімінен «Сөз – мерген» олимпиадасы

Мамыр

19     

2-3 сынып оқушылары арасында «Нұршуақ» интеллектуалдық байқау

(орыс тілі, қазақ тілі, дүниетану)

Мамыр

20     

Бастауыш сынып оқушылары арасында «Бастау» Республикалық математикалық турниріне қатысу  

Маусым

Орта буын оқушылары үшін олимпиадалар (5-7 сыныптар)

Өткізу мерзімі

21     

Жаратылыстану-математикалық цикл бойынша 7-ші сынып оқушылары үшін қалалық олимпиада

қаңтар

22     

1-7-сынып оқушыларының зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобаларының «Зерде» ХІІІ Республикалық байқауына қатысу  

29-31 қаңтар

23     

5-6 сынып оқушылары арасында «Зерделі тұлға» логикалық математикадан қысқы маусымының қалалық олимпиадасы  

қаңтар

24     

«Полиглот» қалалық гуманитарлық олимпиада

Ақпан-наурыз

25     

7 сынып оқушылары үшін физикадан Бүкілсібірлік ашық оқушылар олимпиадасының халықаралық турниріне қатысу

Ақпан-наурыз

26     

5-8 сынып оқушылары арасында «Жас ғалым» жаратылыстану-математикалық циклдан қалалық олимпиада (математика, биология, география)

Ақпан

27     

5-8 сынып оқушылары арасында «Жас математик» қалалық олимпиада

Ақпанның 3 онкүндігі

28     

«Ақберен» республикалық байқауының қалалық кезеңі

Наурыз

29     

Республикалық STEM-олимпиадасына қатысу

Наурыз

30     

5-7 сынып оқушылары арасында «Қазақ хандығы» үстел ойыны бойынша ІІ қалалық турнир

Наурыз

31     

7 сыныптар үшін математика, физика және биологиядан Республикалық жасөспірімдер олимпиадасының қалалық кезеңі    

Наурыз

32     

Қазақстан тарихынан «Тарих   ата» Республикалық қашықтық сырттай олимпиадасына қатысу

Сәуір

33     

«Ақберен» Республикалық байқауға қатысу

Сәуір

34     

7 сыныптар үшін математика, физика және биологиядан Республикалық жасөспірімдер олимпиадасына қатысу

Сәуір

35     

Мемлекеттік тілінде оқытылатын мамандандыралған мектептердің 4-5 сынып оқушалары үшін «Зерде» ауызша математикадан қалалық олимпиада

Мамыр

36     

6-11 сынып оқушылары үшін «Яссауйтану» Республикалық байқауының қалалық іріктеу кезеңі

Қыркүйек

37     

6-11 сынып оқушылары үшін «Яссауйтану» Республикалық байқауына қатысу

Қыркүйек

38     

5-6 сынып оқушылары арасында «Алтын сақа» Математикалық олимпиада

Қазан

39     

Қалалық STEM-олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу

20 қазан

40     

7 сынып оқушылары үшін физикадан Бүкілсібірлік ашық оқушылар олимпиадасының қалалық іріктеу кезеңін ұйымдастыру және өткізу  

17 қараша

41     

7 сынып оқушылары үшін (SAMSUNG) информатика олимпиадасының қалалық іріктеу кезеңін ұйымдастыру және өткізу

қараша

42     

Д.Садвақасов кубогына Халықаралық шахмат турниріне қатысуды ұйымдастыру

28 қазан – 5 қараша

43     

«Бөбек» атрофизикадан Республикалық турниріне Астана қ. оқушыларының қатысуын ұйымдастыру

26 қараша-             3 желтоқсан

44     

1-7-сынып оқушыларының зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобаларының «Зерде» қалалық байқауын ұйымдастыру және өткізу  

Желтоқсан

Жоғарғы буын оқушылары үшін олимпиадалар (8-11 сыныптар)

Өткізу мерзімі

45     

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың Республикалық олимпиадасы ІІІ кезең (қалалық)

Қаңтар

46     

7-8 сынып оқушылары арасында жас математик V өңірлік турнирге қатысу  

Қаңтар

47     

Математика, физика және информатикадан Халықаралық Жаутықов олимпиадасына қатысу  

Қаңтар

48     

10-11 сынып оқушылары арасында «Зерделі тұлға» логикалық математикадан қысқы маусымның қалалық олимпиадасы

Қаңтар

49     

В.А. Лиге арналған ХІV математикалық турнир

Ақпан

50     

8-10 сынып оқушылары арасында «Сөз құдыреті» қалалық мәнерлеп оқу байқауы

Ақпан

51     

жалпы білім беретін пәндер бойынша «Әл-Фараби»     Республикалық олимпиадасы

Ақпан

52     

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық ғылыми жобалар байқауының ІV кезеңіне қатысу

Ақпан

53     

«Ақберен» Республикалық байқауының қалалық кезеңі

Ақпан

54     

Робототехника бойынша қалалық чемпионат

2 желтоқсан Ақпан

55     

«Отаныма деген менің бастамам» қалалық байқау

22 Ақпан

56     

8-10 сынып оқушылары арасында «Ғасырдан ғасырға» қалалық байқау

28 Ақпан

57     

Республикалық «Әл-Фараби» олимпиадасының І кезеңіне қатысу

Ақпан

58     

8-11 сынып оқушылары арасында Сұлтанғазин атындағы математикадан қалалық байқау

3 желтоқсан Ақпан

59     

Қазақстан тарихынан «Тарих ата» Республикалық қашықтық сырттай олимпиадасына қатысу

Ақпан -мамыр

60     

8-10 сынып оқушылары үшін химиядан қалалық олимпиада

Наурыз

61     

Математикалық «Жібек жол» қашықтық олимпиадада және физика, математика бағыттары бойынша Азия-Тұнық мұхит олимпиадасына қатысу

Ақпан - Наурыз

62     

8-11 сынып оқушылары үшін физика пәні бойынша Бүкілсібірлік ашық оқушылар олимпиадасының Халықаралық кезеңіне қатысу

Ақпан - Наурыз

63     

«Жас ғалым» Халықаралық ғылыми байқауына қатысу (Оңтүстік Корея)

1-8 Наурыз

64     

Математика және механика бойынша Ө.Жолдасбеков атындағы Халықаралық зерттеу жұмыстары байқауына қатысу

2-4 Наурыз

65     

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиадасының ІV кезеңіне қатысу  

Наурыз

66     

«KATEV» ұйымымен бірлесіп өткізілетін қазақ тілі бойынша Республикалық «Жарқын болашақ» олимпиадасы

Наурыз

67     

5-8 сынып оқушылары үшін «Жас математик» қалалық олимпиада

Наурыз

68     

«Ақберен» Республикалық байқауға қатысу

Сәуір

69     

8 сыныптар үшін химия және информатика пәндері бойынша Республикалық жастар олимпиадасының қалалық кезеңі

Наурыз

70     

Республикалық STEM-олимпиадасына қатысу

Наурыз

71     

Жоғарғы сынып оқушылары, жас мұғалімдер, тәлімгерлер және психологтар арасында «Талантты ұстаз – дарынды балаларға» қалалық педагогикалық олимпиада

Наурыздың 3 онкүндігі

72     

Республикалық Ә. Кекілбаев оқуларына қатысу

Сәуір

73     

Қ.О.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен қалалық олимпиада

Сәуір

74     

Ғарышттық зерттеу бойынша «Ғылым әлемін ашамыз» Халықаралық ғылыми оқушылар жарыстарына қатысу (Байқоңыр)

4-8 Сәуір

75     

«Қадыр оқулары» қалалық оқулар

13 Сәуір

76     

8-10 сынып оқушылары арасында «Қазақ хандығы» үстел ойындары бойынша ІІ қалалық турнир

Сәуір

77     

«INFOMATRIX» компьютерлік жобалар бойынша Халықаралық байқауға қатысу (информатика)

13-16 Сәуір

78     

8 сыныптар үшін химия және информатика пәндері бойынша Республикалық жастар олимпиадасына қатысу

Сәуір

79     

«Адам. Жер. Ғарыш» қоршаған ортаны қорғау мәселесі бойынша ғылыми-зерттеу жобаларының Бүкілресейлік олимпиадасына қатысу

18-23

Сәуір

80     

«Ғылымдағы дебют» қалалық ғылыми жобалар байқауы

13-16 Сәуір

81     

Экология бойынша Республикалық олимпиада

Сәуір

82     

Республикалық «Қадыр оқулары» байқауына қатысу

26-29 Сәуір

83     

А. Бектуров ат. химия пәненен Халықаралық олимпиадаға қатысу

Сәуір

84     

«Әлемді   өзгертетін идеялар» қалалық ғылыми жобалар байқауы

Сәуір

85     

7-8 сынып оқушылары үшін «ФизМат» қалалық олимпиада

Сәуір

86     

8-9 сынып оқушылары үшін «Олимпиец» қалалық олимпиада

Сәуір

87     

11 сыныптарға арналған «Сардар» Республикалық кешендік олимпиадаға қатысу

Сәуір

88     

«I–SWEEP» Халықаралық ғылыми байқауына қатысу Хьюстон қаласында (АҚШ)

26-1 мамыр

89     

«Математика және жобалау» Халықаралық байқауға қатысу (Ресей)

30-4 мамыр

90     

Қазақстан тарихынан «Тарих ата» Республикалық қашықтық олимпиадасы

Мамыр

91     

Жоғарғы сынып оқушылары, жас мұғалімдер, тәлімгерлер және психологтар арасында «Талантты ұстаз – дарынды балаларға» қалалық педагогикалық олимпиадасына қатысу

Мамыр

92     

«Roboland» Халықаралық чемпионатқа қатысу

Мамыр-маусым

93     

Балқан Халықаралық математикалық олимпиадасына қатысу

Маусым

94     

Физика, информатика, химия және биология пәндерінен «Туймаада» Халықаралық олимпиадасына қатысу  

Маусым

95     

Математика пәнінен (IMO) Халықаралық олимпиадасына қатысу

Шілде

96     

(IPhO) Халықаралық физикалық олимпиадасына қатысуды ұйымдастыру

Шілде

97     

(IOI) информатика пәнінен Халықаралық олимпиадасына қатысу

Шілде - тамыз

98     

Батыс-Қытай математикалық олимпиадасына қатысу  

Тамыз

99     

ҚР жалпы білім беретін ұйымдарының оқушылары арасында Республикалық Абай оқулары байқауына қатысу

11-13 қыркүйек

100 

Қазақ тілінен «Тіл – мемлекет тәуелсіздігінің символы» Республикалық қашықтық олимпиадасына қатысу

Қыркүйек

101 

Астана қ. оқушыларының ІІ мегаполистер олимпиадасына қатысу (Мәскеу қ.)

Қыркүйек

102 

«МОSTRATEC» жалпы білім беретін пәндер бойынша Халықаралық ғылыми жобалар жәрменкесіне қатысуы

23-28 Қазан

103 

Қазақстан тарихы және Дүниежүзі тарихынан оқушылар үшін Республикалық қашықтық олимпиадасына қатысу

Қазан

104 

Математика, физика, химия және биология пәндері бойынша   Президенттік олимпиадасының   аймақтық кезеңі

Қазан

105 

Республикалық лингвистикалық олимпиадасының қалалық кезеңі

20 қазан

106 

Қалалық STEM-олимпиадасы

20қазан

107 

Ғали Орманов қазақ ақынына арналған қалалық «Ғали ғибраты» байқауы

Қазан

108 

9-шы сынып оқушылары арасында Қ.Сатпаев ат. химия пәнінен Республикалық олимпиадасына қатысу

Қазан - қараша

109 

Математика, физика, химиия және биология пәндерінен Президенттік олимпиадасына қатысу

Қараша - желтоқсан

110 

Қазақ, орыс және ағылшын тілінен қалалық «Әнім арналады, саған Отаным» шығарма байқауы

Қараша

111 

8-11 сынып оқушылары үшін физика пәнінен Бүкілсібірлік ашық оқушылар байқауының қалалық іріктеу кезеңі

17 қараша

112 

«Елордалық білім берудің көшбасшы оқушысы» қалалық байқау

23 қараша

113 

Информатика пәнінен Еуразиялық олимпиаданың қашықтық кезеңіне қатысу

5 қараша

114 

Экономикадан «Джуниор Эчивмент Қазақстан» ҚҚ бірлесіп өткізген қалалық олимпиада

Қараша

115 

Республикалық лингвистикалық олимпиаданың қорытынды кезеңіне қатысу

28 қараша

116 

8-11 сынып оқушылары үшін информатикадан (SAMSUNG) қалалық олимпиаданың іріктеу кезеңі

Қараша

117 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық ғылыми жобалар байқауы ІІІ (қалалық) кезеңі

Қараша

118 

«Бөбек» астрофизика бойынша Республикалық турнирге қатысу

26 қараша -             3 желтоқсан

119 

А. Сейдімбековқа арналған «Ақселеу рухына тағзым» қалалық мәнерлеп оқу байқауы

Желтоқсан

120 

Информатика пәнінен ІХ халықаралық Еуразиялық олимпиаданың   финалына қатысу

9-10 Желтоқсан

121 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық ғылыми жобалар байқауының онлайн тесттілеуі  

Желтоқсан

122 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиадасының ІІ (аудандық) кезеңі

Желтоқсан

Оқушыларға арналған олимпиадалар, "КүзҚыс 2018" маусымы

 

123 

Қазақстан тарихы 1 кезең

Қыркүйек 2018

124 

Дүниежүзі тарихы 1 кезең

Қыркүйек 2018

125 

География 1 кезең

Қазан 2018

126 

Ағылшын тілі 1 кезең

Қазан 2018

127 

"Жас эрудит" (4-5 сынып оқушылар үшін)

Қазан 2018

128 

Қазақстан тарихы 2 кезең

Қазан 2018

129 

Дүниежүзі тарихы 2 кезең

Қазан 2018

130 

География 2 кезең

Қараша 2018

131 

Қазақ тілі 1 кезең

Қараша 2018

132 

Қазақ әдебиеті 1 кезең

Қараша 2018

133 

Ағылшын тілі 2 кезең

Қараша 2018

134 

Орыс тілі 1 кезең

Қараша - Желтоқсан 2018

135 

Орыс әдебиеті 1 кезең

Қараша - Желтоқсан 2018

136 

Қазақ тілі   2 кезең

Желтоқсан 2018

137 

Қазақ әдебиеті 2 кезең

Желтоқсан 2018

138 

Орыс әдебиеті 2 кезең

Желтоқсан 2018

139 

Орыс тілі 2 кезең

Желтоқсан 2018

Оқушыларға арналған олимпиадалар, "КүзҚыс 2018" маусымы

140 

Химия 1 кезең

Қаңтар 2019

141 

Биология 1 кезең

Қаңтар 2019

142 

Математика 1 кезең

Қаңтар - Наурыз2019

143 

Физика 1 кезең

Қаңтар - Наурыз 2019

144 

Биология 2 кезең

Ақпан 2019

145 

Химия 2 кезең

Ақпан 2019

146 

Қазақ тілі 1 кезең

Ақпан - Наурыз 2019

147 

Қазақстан Тарихы 1 кезең

Ақпан -Наурыз2019

148 

Орыс тілі 1кезең

Ақпан - Наурыз 2019

149 

Математика 2 кезең

Наурыз 2019

150 

Физика 2 кезең

Наурыз 2019

151 

Информатика 1 кезең

Наурыз -Мамыр 2019

152 

Адам. Қоғам. Құқық. 1 кезең

Наурыз -Мамыр 2019

153 

Ағылшын тілі 1 кезең

Наурыз -Мамыр 2019

154 

Қазақ тілі 2кезең

Сәуір 2019

155 

Қазақстан тарихы 2 кезең

Сәуір 2019

156 

Орыс тілі 2 кезең

Сәуір 2019

157 

Информатика 2 кезең

Мамыр 2019

Командалық олимпиадалары

158 

I командалық олимпиада

Қазан 2018

159 

II командалық олимпиада

Қазан 2018

 

Мұғалімдерге арналған олимпиадалар және байқаулар

Өткізу мерзімі

160 

«Практикалық психолог» қалалық байқау

Қаңтар

161 

«Математикалық регата» Республикалық олимпиадаға қатысу

Қаңтар

162 

Жоғарғы сынып оқушылары, жас мұғалімдер, тәлімгерлер және психологтар арасында «Талантты ұстаз – дарынды балаларға» қалалық педагогикалық олимпиадасы

Наурыздың 3 онкүндігі

163 

«Ең үздік мектеп психолог 2018 жыл» қалалық байқау

Сәуір

164 

«Ең үздік авторлық бағдарлама» қалалық байқау

Мамыр

165 

Жоғарғы сынып оқушылары, жас мұғалімдер, тәлімгерлер және психологтар арасында «Талантты ұстаз – дарынды балаларға» қалалық педагогикалық олимпиадасына қатысу  

Мамыр

166 

«Ең үздік мектеп психолог 2018 жыл Республикалық байқауға қатысу

Қазан

167 

«Ең үздік авторлық бағдарлама» Республикалық байқауға қатысу

Қараша

168 

«Педагогикалық идеялар фестивалі» ХІ қалалық байқау

18 Қараша

169 

«Педагогикалық идеялар фестивалі» Республикалық байқауына қатысу

12-14 Желтоқсан

 

Қашықтық олимпиадалар

Өткізу мерзімі

170 

Мұғалімдер үшін Қазақстан тарихы

Қыркүйек        2018

171 

Мұғалімдер үшін Дүниежүзі тарихы

Қыркүйек 2018

172 

Мұғалімдер үшін география

Қазан 2018

173 

Мұғалімдер үшін ағылшын тілі

Қазан 2018

174 

Олимпиада для учителей начальных классов

Қазан 2018

175 

«ПедСтарт» бастауыш сынып мұғалімдері үшін Республикалық қашықтық олимпиада

Қараша 2018

176 

Мұғалімдер үшін қазақ тілі

Қараша 2018

177 

Мұғалімдер үшін қазақ әдебиеті

Қараша 2018

178 

Жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы педагогикалық ғылым  

Қараша 2018

179 

Мұғалімдер үшін орыс тілі

Желтоқсан 2018

180 

Мұғалімдер үшін орыс әдебиеті  

Желтоқсан 2018

181 

Мұғалімдер үшін Қазақстан тарихы  

Қыркүйек 2018

 

 

 

введите текст

Директор блогы

 
         Қабылдауға жазылу

Білім беру ұйымының басшысы Елеубаева К. К. қамқоршылық кеңестің қатысуымен азаматтарды жеке мәселелері бойынша қабылдау күні
+7 777 519 37 16 Карлыгаш Калимжановна

Сейсенбі ______________ 11:00-13:00
Бейсенбі ______________ 17:00-19:00


ДАМУ

Сенім телефоны



Самғау



Пара беру

Сенім телефоны



КӨЛІКТІК КАРТА



Послание президента

Білім басқармасы

Президенттің жолдауы

Сабақ кестесі

Choose Colour